O nas
Strefa Czarne Trzy

Strefa Czarne Trzy nad Małą Zaporą to nowa przestrzeń spotkań w Wiśle, z najlepszą pizzą w mieście. Włoska pizza wypiekana tradycyjną metodą w piecu opalanym drewnem, na bazie najwyższej jakości składników to nasza specjalność. Strefa Czarne Trzy to jednak znacznie więcej niż jedzenie. To miejsce, w którym możecie leniwie spędzać wakacyjne popołudnia z przyjaciółmi i rodziną, i cieszyć się sobą.

Galeria
Smak
Najlepsza autorska pizza w mieście

W naszym menu znajdziecie przede wszystkim pyszną pizzę. Pizzę na wyjątkowo chrupkim cieście, przygotowaną we włoskim piecu opalanym drewnem. Dla nas pizza to nie tylko placek z sosem pomidorowy i serem. Nasza pizza to przyjemność płynąca z jedzenia, dzielenia się i spędzania czasu razem, w otoczeniu zjawiskowej natury. W Strefie Czarne Trzy zjecie też zdrowe sałatki i przekąski wege. Dobrze jest u nas odpocząć na hamaku z widokiem na wodospad na Małej Zaporze racząc się ulubionym letnim koktajlem albo zimnym piwem...

Pizzę można zamówić również na wynos pod numerem telefonu: +48 334 440 420 Odbiór własny.

Sprawdź, co dobrego serwujemy
Klik, Klik
Miejsce
Niezobowiązujące bycie sobą

Stworzyliśmy dla Was miejsce, w którym możecie spędzać leniwe popołudnia przy przyjemnych dźwiękach muzyki, szumu wody i lasu. Pełen relaks. Relaks bycia sobą! Leżaki, kocyki, hamaki i niezobowiązująca atmosfera. Można jeść, pić, czytać, słuchać, drzemać, gadać, śmiać się – po prostu cieszyć się życiem. Strefa Czarne Trzy jest otwarta w okresie letnim od maja do końca września.

Do zobaczenia!

Adres i kontakt:

Wisła Strefa Czarne 3
ul. Czarne 3
Wisła 43-460

T: +48 334 440 420
E: kontakt@strefaczarne3.pl

Jesteśmy otwarci wg poniższego rozkładu:

Godziny otwarcia: 12:00 – 19:00, sobota (25 września 2021)

Pizzę można zamówić na wynos pod numerem telefonu: +48 334 440 420

Odbiór własny.

Regulamin strony