O nas
Strefa Czarne Trzy

Strefa Czarne Trzy nad Małą Zaporą to nowa przestrzeń spotkań w Wiśle, z najlepszą pizzą w mieście. Włoska pizza wypiekana tradycyjną metodą w piecu opalanym drewnem, na bazie najwyższej jakości składników to nasza specjalność. Strefa Czarne Trzy to jednak znacznie więcej niż jedzenie. To miejsce, w którym możecie leniwie spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną, i cieszyć się sobą.

Galeria
Smak
Najlepsza autorska pizza w mieście

W naszym menu znajdziecie przede wszystkim pyszną pizzę. Pizzę na wyjątkowo chrupkim cieście, przygotowaną we włoskim piecu opalanym drewnem. Nasza pizza to przyjemność płynąca z jedzenia, dzielenia się i spędzania czasu razem, w otoczeniu zjawiskowej natury. W Strefie Czarne Trzy zamówicie także zapiekankę, focaccię oraz wyjątkowe desery i lody. Dobrze jest u nas odpocząć z widokiem na wodospad na Małej Zaporze racząc się ulubionym letnim koktajlem albo zimnym piwem...

Pizzę można zamówić również na wynos pod numerem telefonu: +33 444 05 55 Odbiór własny.

Sprawdź, co dobrego serwujemy
Klik, Klik
Miejsce
Niezobowiązujące bycie sobą

Stworzyliśmy dla Was miejsce, w którym możecie spędzać leniwe czas przy przyjemnych dźwiękach muzyki, szumu wody i otaczającego Strefę lasu. Pełen relaks. Relaks bycia sobą! Niezobowiązująca atmosfera. Można jeść, pić, czytać, słuchać, drzemać, gadać, śmiać się – po prostu cieszyć się życiem. Strefa Czarne Trzy jest otwarta w okresie od maja do września.

Do zobaczenia!

Adres i kontakt:

Wisła Strefa Czarne 3
ul. Czarne 3
Wisła 43-460

T: +48 334 440 555
E: kontakt@strefaczarne3.pl

Jesteśmy otwarci wg poniższego rozkładu:

Sezon 2022 już zakończony. Zapraszamy na wiosnę 2023!

Pizzę można zamówić także na wynos pod numerem telefonu: +48 334 440 555

Odbiór własny.

Regulamin strony